R-LINK Evolution

Konektívny zážitok

Pokojná myseľ

Zábava na palube

Rozpoznávanie hlasu R-LINK

Rozpoznávanie hlasu R-LINK

Jednoduchým dotykom ovládacieho prvku na volante môžete priamo hlasom spustiť trasu do cieľa, volanie kontaktu vo vašom adresári alebo z histórie hovorov, ako aj spustiť aplikáciu Coyote Series. Jednoduchým dotykom ovládacieho prvku na volante môžete po pípnutí priamo hlasom spustiť trasu do obľúbeného cieľa, už netreba čakať, aby vám syntetický hlas položil otázku.

Read more

Renault driving ECO2

Renault driving ECO2

Súhrnný prehľad vašich ciest, vaše skóre a jazdné tipy na optimalizáciu spotreby.

Read more

Aktualizácia máp

Aktualizácia máp

Každý rok sa v Európe mení 15 % ciest. Pokojná myseľ na cestách: aktualizácia máp je zdarma k dispozícii počas 3 rokov od nákupu vozidla.

Read more

Mapy Európy TomTom

Mapy Európy TomTom

Mapy Európy, ktoré pokrývajú 45 krajín pre realistické navádzanie počas výletov dokonca aj v tuneloch. Vysoké rozlíšenie obrazu. Aktualizácie na R-LINK Store až 4-krát za rok. Váš nový Renault s R-LINK Evolution ponúka mapy Európy? Užite si 3 roky aktualizácií zadarmo.

Read more

Služby LIVE TomTom

Služby LIVE TomTom

Kompletný balík na tri roky. TomTom Traffic v reálnom čase pokrýva 99 % cestnej siete. Viac ako 350 miliónov udalostí na ceste hlásených každý rok so spoľahlivosťou na 100 metrov, aktualizácia každé dve minúty. Blíži sa k vám nový Renault so systémom R-LINK Evolution? Vychutnajte si služby LIVE počas 36 mesiacov zadarmo. Vďaka službám LIVE si môžete vychutnať aj počasie na ceste alebo v cieľovej destinácii, a pritom sa plne venovať riadeniu. Vyhľadávanie bodov záujmu vďaka databáze k dispozícii v reálnom čase.

Read more

Zabudované pripojené služby

Zabudované pripojené služby

Bezpečne si vychutnajte aplikácie prispôsobené jazde, ako e-mailová aplikácia so systémom na čítanie e-mailov alebo aplikácia Coyote Series®, ktorá vás upozorní v reálnom čase na všetky udalosti na ceste hlásené komunitou Coyote. Poďte na R-LINK Store.

Read more

Android Auto™ pre R-LINK Evolution*

Android Auto™ pre R-LINK Evolution*

Na obrazovke R-LINK Evolution nájdete aplikácie vášho smartfónu so systémom Android 5.0 alebo novším kompatibilné s riadením. Od navigácie až po diktovanie správ alebo cestovanie s obľúbenou hudbou hneď poruke. Vysoko kvalitný kábel vás sprevádza na cestách, aby váš smartfón tvoril jadro zážitku. Aktivujte mobilné dáta a naplno si vychutnajte zážitok so systémom Android Auto™.

* k dispozícii podľa modelu a dátumu výroby.
Read more

Dotyková obrazovka 7 palcov

Dotyková obrazovka 7 palcov

Dotyková technológia rovnaká ako na tabletoch. Harmonická integrácia do palubnej dosky. Odolnosť obrazovky prispôsobená automobilu.

Read more

Vozidlá vybavené systémom R-LINK Evolution

Potrebujete pomoc?

* povinné pole